Версія для друку

Депутат «Голосу» закликав вирішити подальшу долю незавершеного будівництва на вулиці Федорова

Більше 10 років в центрі Львова на вулиці Федорова 23, 28 знаходиться незавершене будівництво, яке Львівська міська рада реалізовувала як інвестиційний проект до Євро 2012. Багато років тривали судові процеси і по законності будівництва, яке зупинили на рівні фундаментів. Нещодавній випадок з обвалом сусідньої будівлі свідчить про те, що весь квартал є під загрозою, адже підземні води розмивають фундаменти оточуючих будинків – про це йдеться у запиті Віталія Троця, голови фракції «Голосу» у Львівській міській раді.

Депутат звернувся до міського голови Львова з вимогою надати інформацію про правовий статус земельних ділянок об’єктів незавершеного будівництва по вулиці Федорова 23, 28 та інформацію про те, чи ці будівлі не були передані під заставу та чи є ризик того, що їх стягнуть через борги власника.

Він звернувся з проханням провести обстеження стану котловану елементів незавершеного будівництва та розробити проект консервації та виведення з аварійного стану цих об’єктів.

Віталій Троць запропонував створити робочу групу з представників виконавчих органів, депутатів, експертів та громадськості для того, щоби вирішити, як далі використовувати ці земельні ділянки та недобудовані об’єкти.

Відповідне звернення депутат «Голосу» зачитав на сесії Львівської міської ради.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.