×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівський протезний завод знову без зарплати

Проблеми із виплатою грошей працівникам заводу тривають останні кілька років. Цього разу своїх грошей люди чекають з нового року! 

Львівський протезний завод – єдиний з державних підприємств в Україні, який виготовляє різні моделі крісел колісних, інвалідні візки, велосипеди, вертикалізатори та протези понад сто років. З 2016 р. при Львівському заводі працює реабілітаційний центр, де лікування проходять наші захисники - воїни ООС.

"Та здається, 1,6 га землі території заводу важливіші для держави, аніж забезпечення людей, які втратили ноги, руки, рухомість. На сьогодні загальна заборгованість підприємства складає 40 млн. грн., з яких 8 млн. безпосередня заборгованість перед працівниками. Тому сьогодні ми звернулись до президента України, аби не допустити ліквідації чи повної зупинки підприємства.Тим паче умовах бойових дій на Сході України," - говорить співініціаторка звернення, голова фракції Самопомочі у ЛМР Вікторія Довжик.

Більше інформації - на сторінці партії у фейсбук: https://www.facebook.com/samopomich

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.