×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У 3 МКЛ буде сучасна стерилізаційна

 
3-я міська лікарня отримає новий низькотемпературний стерилізатор
 
Сучасний низькотемпературний стерилізатор для хірургічних інструментів придбає за бюджетні КНП «3-я міська клінічна лікарня м.Львова» для гінекологічного відділення на вул. Русових.
 
На цю мету сьогодні під час сесії Львівської міськради в бюджеті передбачили необхідні 1,8 млн грн.
Додаткові 600 тис. грн депутатки Європейської Солідарності у Львівській міській раді відстояли на бюджетній комісії та були підтримані депутатським корпусом при голосуванні змін до бюджету.
 
«Важливість встановлення цього обладнання для гінекологічного відділення 3 МКЛ була підтверджена великим потоком пацієнток та ініціативою громадського бюджету», - наголошує ініціаторка проекту громадського бюджету депутатка від ЄС Лейла Мелесова-Вальчак.
 
«Діюче старе обладнання відділення не дає належної якості оброблений інструмент, що не гарантує безпеку та захист здоров’я жінок», - розповідає депутатка Тетяна Шевченко.
 
«Ми додали необхідні 600 тис грн, адже передбачених раніше 1,2 млн грн було недостатньо, а за результатами закупівель за технічними характеристиками високоякісний стерилізатор вартує на ринку медичного обладнання 1,8 і вище млн грн»,- пояснює депутатка Ольга Посипанко.
 
 
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.