×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбувся Молитовний сніданок

Спільний релігійний сніданок відбувся в Українському Католицькому Університеті. На нього зібралися духовенство, громадські діячі, представники влади, депутати, військові, медики та дипломати. Головна мета зустрічі - спільна молитва представників усіх конфесій про захист та охорону України.

Такий сніданок у Львові відбувається вже вдруге. Ініціатором його впровадження у нашому місті є Дмитро Колесник, що з минулого року є ще й депутатом Львівської міської ради від Об'єднання «Самопоміч». 

Світова ж практика проведення молитовних сніданків значно довша. Перший молитовний сніданок відбувся ще під час Другої світової війни. З того часу його географія тільки збільшується.

Окрім співорганізатора сніданку Дмитра Колесника, на цьогорічному заході з команди «Самопомочі»були також Євген Бойко, Вікторія Довжик, Любомир Зубач та мерська сім'я.

Більше інформації - на сторінці Об'єднання Самопоміч - Львів https://www.facebook.com/samopomich

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.