×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові з'явилися контейнери для відходів з саду та городу

Перших три у тестовому режимі встановили у Шевченківському районі Львова. В них можна викидати гілля, трави, квіти, листя, овочі та фрукти.

Ці контейнери обладнані спеціальним подвійним дном, яке відділяє рідку фазу від твердої. Також мають спеціальні бокові отвори для провітрювання. Тож органіка в цих контейнерах не запарюється. Зібраний матеріал потім переробляють на компост, яким підживлюють міські клумби.

Містяни радо долучилися до експериментального тижня, тож у місті доставлять ще 17 таких баків.

“За рік львів'яни викидають 16 тис. тонн рослинних відходів. Це 7% від всього сміття. Якщо вони потраплять до спеціальних контейнерів, то їх використають як підживку та добриво. Якщо у загальний контейнер - то гнитимуть на звичайних полігонах ТПВ. Тому для мене вибір очевидний - це гарна ініціатива і раджу усім мешканцям долучатися до якісного сортування відходів. Тішусь, що ЛКП Зелене Місто  продовжує цей шлях і створює додаткові можливості,” - говорить голова депутатської комісії з екології  у Львівській міській раді Влодко Лучишин.

Більше інформації на сторінці Об'єднання "Самопоміч" https://www.facebook.com/samopomich. Долучайтеся.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.