×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Марія Чижишин, депутатка фракції «Голосу» про перших пів року депутатської роботи

20 липня депутати «Голосу» Львівської міської ради відзвітували за пів року депутатської діяльності. Марія Чижишин, депутатка «Голосу» та заступниця голови комісії екології, природокористування та енергозбереження говорила про основні екоініціативи:

– Про навчальну екопрограму «Чисте місто»
«Програма «Чисте місто», яку вже проголосували на останній сесії, не лише навчатиме поводитися з відходами, а і формуватиме свідому молодь, яка буде жити за принципом сталого розвитку і надалі зможе змінити екологічну ситуацію Львова та України».

– Про торфовище Білогорща:
«Відстоюємо інтереси громади Білогорща. А голосування за створення заказника є першим кроком до формування природоохоронного фонду. Ми встановимо межі, щоб ці землі ніхто не міг привласнити».

 – Про зелені зони Львова:
«Ми собі взяли за мету до кінця року затвердити всі межі парків і скверів. Вони є ласими шматками для забудовників, тому важливо усі межі узаконити».

Депутатка, у період локдауну, також ініціювала створення робочої групи з напрацювання антикризового плану для бізнесу: «Працюю в готельно-ресторанній галузі вже більше 5 років, тому для мене теж є важливий стан бізнесу у післяковідний рік. Ініціювала зустрічі з департаментом туризму та середовищем бізнесу у Львові, ми напрацювали антикризовий план і зараз бізнес поступово “винурює” з кризи».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.