×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Олекса Возняк, депутат «Голосу» про піврічну діяльність у Львівській міській раді

20 липня депутати «Голосу» Львівської міської ради відзвітували за пів року депутатської діяльності. Олекса Возняк, депутат «Голосу» та член комісії підприємництва, інвестиції, цифрової трансформації та спадщини розповів про штучний інтелект та те, як він може допомогти Львову:

«Якщо говорити про проблеми Львова, які можуть бути вирішені за допомогою штучного інтелекту, то в першу чергу це задача управління транспорними потоками та пасажирськими перевезеннями. Вулицями міста щодня рухаються тисячі автобусів та сотні тисяч автомобілів і жоден диспетчерський центр не зможе ефективно управляти їх рухом та боротися з заторами без належного аналізу зібраної інформації. Через складність задачі тільки рішення на основі штучного інтелекту зможуть навести порядок в цих питаннях».

Також депутат згадав запроваджену програму ваучерної підтримки, яка допоможе малому та середньому бізнесу розвиватися: «За нашою ініціативою вдалося реалізувати механізм ваучерної підтримки для малого та середнього бізнесу, спрямованої на розвиток бізнесу та енергозбереження. Він є одним із програмних пріотритетів партії «Голос» на місцевих виборах в 2020 році. Спочатку ми запропонували його на публічному обговоренні ухвали про часткове відшкодування витрат львівським товаровиробникам, потім доопрацювали разом з чиновниками міської ради та депутатами профільної комісій і вже в червні депутати підтримали його в сесійній залі. Тепер програма ваучерної підтримки, яку ми розробили і запровадили, дозволяє підприємцям Львова звернутися по допомогу до міської ради і отримати 50 тисяч для того, щоб їм допомогли розробити веб-сайт, буклет, чи провести аналіз ринків, або 100 тисяч гривень для підвищення енергоефективності».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.