×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Володимир Гаразд, депутат фракції «Голосу» про пів року діяльності у раді

20 липня депутати «Голосу» Львівської міської ради відзвітували за пів року депутатської діяльності. Володимир Гаразд, депутат «Голосу», голова комісії землекористування та агломерації розповідав про проблему хаотичної забудови Львова:

«Ми хочемо встановити правила гри,  щоб уникнути хаотичної забудови і це стосується земельних ділянок також. Все криється в деталях і нас чекає велика робота, щоби за осінь доопрацювати правила. Треба, щоби девелопери і будівельники долучалися до розвитку міста, і ми повернулися до інвестиційних внесків, які б йшли на школи, садочки чи розвиток прибудинкових територій, парків».
За його словами, попередня рада майже рік не розглядала земельні питання і перші 3-4 місяці Комісія землекористування та агломерації працювала в турбо-режимі, щоби максимально швидко винести їх на сесію і сприяти тому, щоби громадяни могли впевнитися у своїй правовласності чи статусі землекористувачів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.