×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Було б добре, як би це був дитячий садок – Неля Васюта щодо використання вілли Стеткевича

Найголовніше, що вдалося знайти порозуміння між забудовником,  який мав плани на цю ділянку, що він дослухався до думки громадськості і міської влади та уступив цю ділянку для громадських потреб. Це по-перше. А по-друге – щодо того, як потрібно використати саму ділянку і простір біля вілли і саму віллу Стеткевича, то слід врахувати всі думки та інтереси громади. Переконана депутатка Львівської міської ради, заступниця голови постійної комісії освіти та науки Львівської міської ради Неля Васюта.

Неля Васюта вважає: «Було б добре, якби це був дитячий садочок, оскільки місто не має можливості будувати нові садочки, а ми бачимо, що місць у садочках катастрофічно не вистачає. Оскільки зовсім поруч, на вул. Окуневського, ми плануємо незабаром відкривати велику наукову лабораторію, то я би пропонувала зосередити всі сили для того, щоб відкрити при тій лабораторії молодіжний простір, де молодь мала можливість збиратися  і проводити своє дозвілля. Натомість  пропоную знайти технічну можливість зробити садочок саме в приміщенні вілли Стеткевича, відкрити там хоча б 2 або 4 групи, або ж добудувати ще один корпус. Бо коли здадуть в експлуатацію чергові новозбудовані будинки у цьому мікрорайоні, то батьки і місто матимуть велику проблему із дитячим садочком».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.