×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич пропонує за допомогою голосування громадського бюджету визначити використання вілли Стеткевича

Оскільки мікрорайон Голоско немалий і багато людей цікавиться, що буде з віллою Стеткевича і простором довкола неї, то депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич запропонував використати принцип голосування громадського бюджету, і дати можливість людям проголосувати за той чи інший проєкт, як громада бачить використання цього місця.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич зазначив: «Люди бачать на цьому місці такі чотири  речі: перше – розміщення садочку, якого там насправді не вистачає. Однак тут повинні дати  свої висновки архітектори. По-друге, там можуть бути найрізноманітніші види гуртків для різних вікових груп населення – починаючи від гуртків для найменших, для молоді чи для старшого покоління. Третій варіант, який там розглядали – це передати громадській організації Пласт, яка базувалася на Голоско. Варіант щодо Пласту є цікавим, оскільки сам Стеткевич також піклувався про дітей. Навіть можна облаштувати історичний музей про Стеткевича – власника вілли. Ще один варіант – віддати волонтерам для здійснення різноманітних заходів».

Далі депутат висловив своє бачення: «Ми маємо чотири варіанти, які будуть обговорюватися. Тут мають дати свою резолюцію архітектор та інші спеціалісти, які скажуть, чи тут можна облаштувати дитячий садочок тощо. Тобто: по-перше, дати експертну оцінку, по-друге, дати людям можливість проголосувати за те, що вони би хотіли бачити на цьому місці. Тоді приступати до роботи. Забудовник готовий взяти на себе виконати першочергові роботи, які дадуть можливість цьому будинку функціонувати. Як ми поверхово оглянули, сам будинок не  є зруйнованим. У ньому треба виконати внутрішні роботи, позбавити від грибка і розпланувати приміщення залежно від того, під яку саме функцію громада захоче його використовувати».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.