×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Будівельному сміттю не місце у заказнику! У Львові стартувала кампанія “Врятуй Білогорщу від сміття”

Останні два роки на територію Білогорщі невідомі вивозили будівельне сміття зі всього міста. Нічне патрулювання та кілька камер спостереження, на жаль, не дали потрібного ефекту. Мешканці продовжували фіксували незаконну висипку сміття на своїй території.

Тож на початку літа депутатка від Самопомочі по Залізничному району Юля Хомчин  звернулась до міського голови, аби це питання вирішити раз і назавжди.

Відтак, у Львові стартувала кампанія “Врятуй Білогорщу від сміття”. Завтра виконавчий комітет голосуватиме за вжиття невідкладних заходів щодо приведення до належного санітарного стану територію заказника.

Що це означає на практиці?

межі заказника ознакують офіційними державними знаками

утримувати та обслуговувати ландшафтний заказник “Торфовище Білогорща” відтепер буде ЛКП “Зелений Львів”

тут розроблять та розмістять інформаційні щити, що це - заказник! І що висипати будівельне сміття може обійтись недобросовісному водієві штрафом у розмірі 170 тисяч гривень!

встановлять додаткові камери для відеофіксації порушників

вивезуть старе сміття, яке назбиралось тут раніше (це вже почали робити, перші 20 тонн вже позбирали)

"Але не час розслаблятися. Аби “відучити” недобросовісних підприємців від вивозу сміття на Білогорщу, громада також повинна включитись: викликати патрульну поліцію на місце, коли вчиняється злочин та фіксувати номерні знаки порушників, коли стали свідками незаконного самовивозу тощо", - говорить депутатка Об'єднання "Самопоміч" у ЛМР Юля Хомчин, яка разом із колегами-депутатами Вікторія Довжик, Влодко Лучишин та Андрій Стець не раз виїжджали на місце торфовища.

Також звертаємось до мешканців Львова: якщо ви робите ремонт в квартирі чи в будинку, ви можете звернутися до компанії перевізника, яка Вас обслуговує і вони його вивезуть на офіційні майданчики із будівельним сміттям:

якщо сміття менше тонни - його приймуть  безплатно на офіційних для цього майданчиках: на вул. Жовківській  18 та вул. Льва, 4а. За вами - його доставка.

якщо сміття більше, аніж одна тонна, то послуга буде вже платною.

Будьте відповідальними, не дозволяйте підприємцям вивозити стару цеглу на заказники Львова!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.