Версія для друку

Як виглядатиме нова Брюховицька школа: у мерії показали макет

Щодня брюховицьку школу будує 35 працівників. Наступного тижня добиратимуть ще одну бригаду із 10 людей. У місті роблять усе, аби до кінця року у нову школу перейшли хоча б діти з початкових класів.

Сьогодні на територію брюховицької школи приїжджали головна освітянка міста Зоряна Довганик  заступник міського голови Любомир Зубач  та депутатка Львівської міської ради з Брюхович Богдана Зубрицька та керівниця офісу Брюховицької громади Леся Ощудляк, аби проконтролювати хід робіт.

“З останнього мого візиту минув місяць і з того часу школу справді не впізнати. Тоді тільки ставили риштування, зараз вже утеплюють стіни. Хочемо, аби брюховицька школа стала зразковою у  всьому місті. Тому будемо вдосконалювати її зовнішній вигляд - хочемо, аби вона була яскравою та сучасною. Також виникла ідея на одній із стін нанести портрет Ейнштейна. Тішусь, що ми уже на фінальній стадії будівництва - тобто обговорюємо “чисті” роботи. Для Брюхович то справді гарна новина,” - каже депутатка Об'єднання "Самопоміч" Богдана Зубрицька.

Нагадаємо, школа у Брюховичах розрахована на 660 дітей. Цього року на її будівництво виділили 25 мільйонів гривень.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.