×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сміття на Пластовій безперервно тліє, як було у Грибовичах - Анастасія Окряк

На вивезення сміття у січні-червні 2021 року з бюджету Львова витратили 56 мільйонів. Чиновники ЛМР просили додати на це ще 95 мільйонів. Тим часом несанкціоноване сміттєзвалище на вул. Пластовій вже тліє.
Про це розповіла депутатка ЛМР від Європейської Солідарності, членкиня комісії екології, природокористування та енергозбереження Анастасія Окряк.
Депутати Львівської міськради зробили виїзд на несанкціоноване сміттєзвалище на вул. Пластовій. Туди досі звозять відходи попри протест місцевих мешканців.
"Вантажівки продовжують вивозити сюди сміття, і жодна жива душа не здатна їм в цьому завадити. Якраз під час нашого візиту черговий автомобіль привіз будівельне сміття, проте побачивши нас, – розвернувся та поїхав.
Вздовж дороги, яка веде до с. Лисиничі, лежить сміття, яке ніхто не вивозить і, за словами в.о. керівника Департаменту з питань поводження з відходами Зіновія Гладуна, не збирається. Відповіді на жодне запитання про якусь напрацьовану стратегію чи відповідального немає. Не розумію, у мерії що, знову чекають трагедії?", - розповіла Анастасія Окряк.
За її словами, сміттєзвалище просто тліє, так було і у Грибовичах на сміттєзвалищі. В’їзд на нього перекрито лише земляним насипом.
Натомість Зіновій Гладун сказав депутатам, що нещодавно його підлеглі розрівняли звалище трактором.
Депутати оглянули також територію, яка належить ЛКП "Львівводоканал".
"Дорогу нам мав би перегородити шлагбаум. Я уточню: в розумінні чиновників шлагбаум – це звичайний натягнутий трос, який лежить собі просто посеред дороги. Мешканці Львівської ОТГ повинні знати, як виглядає шлагбаум, на думку місцевої влади. Нагадаю, що знову ж таки цей «шлагбаум» повинен зупинити несанкціонований вивіз сміття", - наголосила Анастасія Окряк.
Депутатка додала, що 74 мільйони гривень заклали у львівській мерії на вивезення сміття у період січень-червень 2021 року. З них витратили більше 56 мільйонів.
У червні цього року Департамент з питань поводження з відходами ЛМР попросив ще 95 мільйонів гривень. На крайній сесії ЛМР 8 липня депутати погодились виділити лише четвертину - 25 мільйонів.
Депутатка Окряк наголошує, що вся справа у звітності. Допоки обранці не побачать, куди, скільки і за скільки возили сміття, жодної копійки не буде додано. Депутатка готує відповідний запит до виконавчих органів міської влади.
Окрім коштів, депутати озвучують чіткі питання - хто відповідає за благоустрій даної території, хто повинен вивезти сміття і коли?
Вони додали, що це не єдине таке сміттєзвалище на території Львівської ОТГ.

 
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.