×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати Самопомочі поїхали на інспекцію на Левандівку

Сьогодні депутати Самопомочі Юля Хомчин, Вікторія Довжик та Андрій Стець разом із небайдужими мешканцями району та працівниками Залізничної адміністрації  від 8 ранку обходять проблемні місця Левандівки/Білогорщі. Роблять усе, аби разом знайти спільні та дієві рішення. 

▶️Стихійне сміттєзвалище

На територію заказника продовжують вивозити будівельне сміття. Там, де встановили камери раніше, машини не їздять. Натомість водії проклали нову, польову дорогу. Тож сьогодні вирішили, що на території доставлять додаткові камери, аби вичислити недобросовісних водіїв. Також дорогу перекопають у кількох місцях, аби облаштувати додаткові перешкоди для незаконної їзди.

▶️Парк Білогорща

Остання негода повалила багато дерев у парку. Комунальники працюють, але поки дерев більше, аніж людей. Для того, щоб повністю почистити парк, працівникам потрібно ще десять днів. Оскільки дерев попадало кілька десятків лише у цьому парку, в міській раді розглядають варіант продажу деревини через прозоро.

▶️ Парк Левандівський

Повалених дерев не менше, аніж у парку Білогорщі. За тиждень тут мало б бути вже чисто. Також депутати відвідали новий дитячий простір у парку.  Там ще не встановили усіх елементів, але діти радо проводять свій час вже.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.