×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Як львів'яни на шкільному подвір'ї фільм переглядали і водночас гроші для маленької Вікторії збирали

Мешканці вулиці Лисинецька, що у Львові, влаштували справжній кінопоказ в себе на районі. Директор ліцею “Львівський” Андрій Закалюк , який водночас є депутатом від Самопомочі у Львівській міській раді, дозволив крутити кіно на території “його” школи, аби прийти на фільм могли якомога більше людей. А вже за день до показу в організаторів виникла ідея провести збір коштів для однорічної Вікторії Полюги. Дівчинка, нагадаємо, має рідкісну хворобу м'язів, і лікарство від недуги коштує 65 мільйонів гривень.

Відтак, фільм був безкоштовний, а хто мав бажання долучитися до збору коштів - так і зробив того вечора.

“Ми не планували, самі люди обрали для перегляду фільм “Диво”. Я вірю, що для маленької Вікторії трапиться те саме диво і ми допоможемо її батькам назбирати гроші на рятівний укол. Закликаю усіх активних мешканців проводити такі вечори в себе на районі. Бо, по-перше, це гарна нагода зустрітись зі сусідами, а по-друге - допоможете маленькій львів'янці у лікуванні,” - говорить Андрій Закалюк.

На кінопоказ просто неба прийшло близько сотні глядачів. Фільм дивились як діти, так і дорослі.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.