×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Зашкові може з'явитись оновлений дитячий садок - Володимир Марусяк

На території села Зашків по вул. Проектна є недобудована, закинута будівля, у якій передбачалося розміщення дитячого садочку. Проте у 2007 році об‘єкт передали на баланс Зашківської сільської ради. А в 2016 році Зашківській сільській раді було виділено кошти на нову покрівлю. Стару покрівлю демонтували, а нову не поставили, розповідає депутат «Європейської Солідарності» у Львівській міській раді Володимир Марусяк.

«Будівля за інших обставин могла бути повноцінним дитячим садочком та потужним спортивним комплексом. Однак, сьогодні відсутність покрівлі даху руйнує те, що залишилось. Дощ та сніг призвели до жахливих умов», - сказав Воломир Марусяк.

За словами депутата, територія будівлі велика, тут можна облаштувати  затишний дитячий садок, різні гуртки та центр для дозвілля й спорту.

«Ми можемо передбачити тут все, що потрібно для розвитку дітей. Необхідно найближчим часом вирішити цю ситуацію та посприяти у завершенні будівельних робіт. На останньому пленарному засіданні я звернувся до міського голови з проханням створити робочу групу, яка дослідить це питання та вирішить по суті. Необхідно терміново накрити приміщення покрівлею.

Маю надію, що громада села Зашків та прилеглих сіл Зарудці та Завадів, отримають місце для творчого та спортивного розвитку дітей. Буду сприяти вирішенню цього питання та інформувати мешканців», - запевнив Володимир Марусяк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.