×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатка Тетяна Шевченко просить добудувати міст на вул. Княгині Ольги

Сьогодні, 17 червня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради до мера звернулись із проханням завершити міст на перетині вулиць Княгині Ольги та Наукової. Відповідне звернення озвучила депутатка ЛМР від Європейської Солідарності Тетяна Шевченко.

"Настав час закінчити або швидше вдихнути нове життя історії, яка тягнеться з далеких 80-их. Міст в нікуди, на жаль, вже стає "символом" Львова. Стрімкий розвиток вулиці Трускавецької, Пулюя, Наукової, новобудови, офісні та торгові центри, ЦЗ вимагають від нас прийняти рішення щодо закінчення роботи над мостом на перетині вулиць Кн.Ольги та Наукової", - розповіла Тетяна Шевченко.

За словами депутатки, трамвайний маршрут з Сихова до вул. Кн.Ольги, трамвайне депо, продовження колії, новий шляхопровід - це те, на що очікують від влади мешканці мікрорайону та міста в цілому.

"Прошу Вас дати доручення Управлінню транспорту міста, Департаменту ЖКГ разом з ЛКП "Львівавтодор" розробити дорожну карту щодо вирішення цієї проблеми.
Вірю, що це стане справді стратегічним рішенням, яке спрацює на переспективу і розвиток нашого з вами району", - наголосила депутатка.

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.