×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Боротьба з COVID-19: депутати погодили виділення додаткових коштів

На засіданні комісії охорони здоров'я та соціального захисту Львівської міської ради депутати погодили виділення додаткових коштів на  облаштування двох тимчасових шпиталів, розгортання додаткових ліжок у КНП «Клiнiчна лiкарня швидкої медичної допомоги м, Львова», придбання холодильного обладнання для поліклінік міста для зберігання вакцин тощо.

Зокрема, депутати погодили виділення з бюджету Львівської МТГ додаткових  2 млн 866 тис грн для облаштування 8-ою міською лікарнею ліжок інтенсивної терапії в актовому залі лікарні та тимчасового шпиталю на базі 4-ої поліклініки, що на проспекті Червоної Калини, 68. За інформацією представників управління охорони здоров’я Львівської міської ради, оскільки 4-а поліклініка не має ковідного пакету, то ці додаткові 60 ліжок, як резервні, розгортатиме 8-а міська лікарня.

Ще один тимчасовий шпиталь уже почали облаштовувати на вул. Бой-Желенського, 14, у приміщенні так званої студентської поліклініки. На його облаштування депутати погодили виділити з бюджету Львівської МТГ додаткових 1  млн 70 тис грн. Тимчасовий шпиталь облаштовує 5-а міська лікарня, яка має ковідний пакет від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

Окрім того, депутати погодили виділити 800 тис грн на придбання для 8-ми міських поліклінік холодильного обладнання з терморегулюючою системою  для зберігання вакцин, які отримає Львів для вакцинації  під час 3-го і 4-го етапів вакцинації.

Додаткових 9 млн грн отримає КНП «Клiнiчна лiкарня швидкої медичної допомоги м, Львова» на проведення ремонтних робіт у лікарні для розгортання додаткових ковідних ліжок.

Депутати одностайно підтримали питання про виділення додаткових коштів. Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради Валерій Веремчук зазначає: «Ці гроші вкрай потрібні, щоб максимально швидко і якісно організувати додаткові місця для шпиталізації хворих на коронавірус. Львів увійшов у складний період поширення COVID-19 «корони». Зараз надзвичайно важливо акумулювати всі зусилля, щоб встояти і дати відсіч загрозі здоров’ю та життю львів’ян».

Додамо, що наступним кроком буде винесення цих питань на погодження постійної комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради.

Детальніше.