×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Держгеокадастр передасть Львівській міській територіальній громаді 400 га земель сільськогосподарського призначення

На засіданні комісії землекористування та агломерації Львівської міської ради депутати розглянули понад 140 питань порядку денного.

Зокрема, депутати розглянули питання про прийняття у комунальну власність Львівської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

В.о.директора департаменту містобудування Львівської міської ради Сергій Коровайник повідомив, що у зв’язку зі створенням Львівської міської територіальної громади зараз Держгеокадастр передає земельні ділянки, які знаходилися за межами населених пунктів, відповідним населеним пунктам.

«Держгеокадастр уже готовий нам передати 400 га земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розпорядниками яких він був. Він і далі формуватиме земельні ділянки для передачі. Далі згідно з процедурою має відбутися рішення сесії, а потім акти прийому – передачі земельних ділянок. Після того ці земельні ділянки вже будуть у межах Львівської МТГ», - поінформував посадовець.

«Думаю, що це позитивна процедура і такі речі ми зобов’язані підтримати, як цього вимагає законодавство», - зазначив член постійної комісії землекористування та агломерації, депутат Львівської міської ради Юрій Моравецький. Цю думку підтримали депутати і погодили це питання.

Далі депутати перейшли до розгляду звернень юридичних та фізичних осіб, які стосуються земельних питань.

«Від вересня не розглядалися земельні питання. Відповідно ми дали початок їхньому розгляду, і ті 700 питань, які «залежалися», ми збираємося швидко відпрацювати, щоб максимально полегшити роботу заявникам зі земельних питань – чи то фізичним особам чи підприємцям, чи то комунальним чи державним підприємствам», - зазначив голова постійної комісії землекористування та агломерації Львівської міської ради Володимир Гаразд.

Відтак понад 140 земельних питань, які розглянули у профільній земельній комісії, будуть передані для розгляду та затвердження на пленарних  засіданнях Львівської міської ради.

Детально про розгляд питань порядку денного комісії землекористування та агломерації можна переглянути тут