×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Напрацювали проєкт Положення постійної комісії та прийняли перші рішення – з комісії екології

20 січня відбулося перше установче засідання постійної комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради.

У складі комісії: троє депутатів - голова комісії Володимир Лучишин, заступник голови комісії Марія Чижишин та секретар комісії Анастасія Окряк.

На засіданні погодили проєкт Положення постійної комісії екології, природокористування та енергозбереження.  За словами голови комісії Володимира Лучишина, над цим програмним документом працювали усі члени комісії.

«Ми спільно попрацювали над проєктом Положення, оскільки додалися повноваження до діяльності комісії – напрямок енергозбереження. Окрім того, кожен член комісії мав свою візію, тому  ми напрацювали багато доповнень. Усі вони були погоджені. Тепер ми скеруємо проєкт для розгляду в юридичний департамент. Відтак матимемо дорожню карту, інструкцію, як працювати наступні п’ять років», - зазначив Володимир Лучишин.

Далі депутати заслухали інформацію начальниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради Олександри Сладкової про ті проєкти, які підготувало управління. Тепер комісія визначатиме пріоритетні напрямки, над якими працюватиме у межах наданого бюджету.

Окрім того, депутати розглянули низку інших питань. Зокрема, першим рішенням комісії стало погодження ухвали про надання згоди на оголошення окремого дерева ботанічною пам’яткою природи місцевого значення за адресою: вул. Ів. Франка, 157 – вул. Енергетична, 19. За словами начальниці управління екології і природних ресурсів Львівської міської ради Олександри Сладкової, йдеться про дуб, що має обхват 5 метрів. Це найбільший за обхватом стовбуру дуб на території Львова, що перебуває в доброму стані, а як на його вік - то у відмінному.