×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Найактуальнішою на сьогодні є охорона здоров’я та підтримка бізнесу», - Уляна Пак

На комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки депутати розглянули програми соціального спрямування.

Зокрема, продовжили Програму сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2020 роки. Голова комісії Уляна Пак зазначила, що місто повинно шукати додаткові шляхи для підтримки своїх товаровиробників.

«У тому числі, ми говоримо зараз про ситуацію із «Електроном». Місто має підтримати львівського товаровиробника, а не білоруського. Я вважаю, що треба спільно шукати шляхи вирішення: Верховна Рада повинна напрацювати зміни в законодавстві, а ми на своєму локальному рівні - визначити ті механізми і інструменти, за допомогою яких ми зможемо підтримувати свого товаровиробника».   

Також члени комісії підтримали продовження дії програми «Зробимо Львів кращим». Програма спрямована на надання фінансової допомоги громадським організаціям для реалізації проєктів, що в тому числі сприяють залученню громадян до управлінням міста.

Крім цього, за словами Уляни Пак, позитивно зарекомендувала себе програма української академії лідерства. «Минулого року вони отримали фінансування 500 тис грн і цього року вони будуть також профінансовані. Це справді дуже хороша програма, яка користується популярністю серед школярів і студентів».   

Разом з тим, депутати вирішили перенести розгляд низки програм в частині фінансування та внести зміни щодо головного розпорядника коштів.   

Голова комісії зазначила, що голосуючи за загальний фонд бюджету, для більшості програм було окреслено фінансування у межах 100 тисяч грн. Відповідно, депутати мають визначити той необхідний мінімум, який потрібен на 2021 рік.  

«Наприклад, програма промоції передбачає понад 3 млн грн. Разом з тим, ми розуміємо, що є такі витрати, які для міста не є першочерговими і ми можемо промоціювати місто, використовуючи менше коштів платників податків. Відтак, ці кошти ми зможемо скерувати на  більш пріоритетні потреби. Найактуальнішою на сьогодні, на мою думку, є охорона здоров’я та підтримка бізнесу. Відтак всі зусилля маємо спрямувати в ці галузі».