×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія транспорту заслухає звіт про роботу комунальних транспортних підприємств

Розпочала свою роботу депутатська комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності.  На першому засіданні депутати розглянули низку звернень від мешканців Львова.

Зокрема, члени комісії розглянули звернення Андрія Марківа щодо надання йому інформації про реалізацію електронної петиції «Розширення вул. Городоцької  на виїзді з міста». Як йдеться у зверненні, рік тому на пленарному засіданні депутати підтримали електронну петицію, автором якої він є, однак за це час не зроблено суттєві кроки для її реалізації.

Голова комісії Ігор Зінкевич запропонував скерувати відповідного листа на департамент житлового господарства з проханням надати інформацію щодо вирішення питання реалізації петиції та проектних рішень.

Також члени комісії розглянули звернення від ГО «За якісний транспорт». Як пояснив громадський активіст Святослав Товстига, до громадської організації надходять численні звернення щодо самовільного закриття комунальним АТП-1 автобусних маршрутів 2А, 5А, 45 і 57.

«Ми просимо вжити заходів щодо покращення автобусного сполучення у Львові і відновити вищезазначені автобусні маршрути. Члени нашої організації сподіваються на плідну співпрацю з новою депутатською комісією, позаяк транспорт залишається однією з найболючіших проблем Львова».

Окрім цього, комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності направить звернення до комунальних підприємств АТП-1, «Львівелектротранс» та «Львівавтодор» з проханням прозвітувати про роботу та перспективи розвитку.

«Для того, щоб ефективно побудувати роботу комісії, взаємодію з комунальними транспортними підприємствами, нам необхідно мати інформацію про структуру комунального підприємства, штатний розпис, звіт про використані кошти, план витрат на пів року і прогнозовані витрати на весь рік. Також я хотів би знати про стан рухомого складу, кількість поломаних автобусів».

На думку Ігоря Зінкевича, головна проблема – збалансування бюджету Львівської територіально громади. «Громадський транспорт - це функціонування міста Львова, його мобільність. У минулі роки ми бачили, які великі кошти вливаються в статутні капітали підприємств, відшкодування за пільгові перевезення. Тож ми мусимо стабілізувати цю ситуацію, зрозуміти, які першочергові кроки нам треба зробити для покращення роботи громадського транспорту у Львові».

Додамо, що після заслуховування керівників, члени комісії проведуть виїзні засідання на комунальні транспортні підприємства.