×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати напрацюють програму у сфері покращення житлово-комунальних умов соціально незахищених верств населення – з комісії архітектури

Відбулося засідання комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради.

На ньому депутати обговорили проєкт Програми проведення архітектурних конкурсів на кращі проєктні пропозиції щодо забудови та благоустрою м. Львова на 2017-2021 роки, а також заслухали представників громадськості, які озвучили питання, що вони порушили у своїх зверненнях на адресу комісії. Ці звернення стосуються, зокрема, видачі містобудівних умов та обмежень, невирішення розбудови соціальної інфраструктури – доріг, паркінгів, забезпечення озеленення території, невиконання вимог ДБН стосовно розривів, дитячих садочків, шкіл.

На думку голови комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради Олексія Різника, однією з причин того, чому така велика кількість людей прийшла на комісію, було те, що з 1 січня скасовано пайовий внесок і не вирішується питання розбудови соціальної інфраструктури. Зокрема, голова ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Богдана Сірків зазначила: «Не один рік найбільше нас болить питання забезпечення учасників АТО житлом. І не тільки учасників АТО. Мова йде про інші категорії – багатодітні сім’ї та інші соціально незахищені верстви населення».

Відтак у результаті обговорення депутати вирішили напрацювати програму у сфері покращення житлово-комунальних умов, або ж надання певної соціальної підтримки соціально незахищеним верств населення. Серед них - учасники АТО/ООС, ветерани російсько-української війни, Афганської війни, чорнобильці. За пропозицією голови комісії Олексія Різника, до цих категорій слід додати категорію сімей медиків, які під час пандемії COVID-19 втратили членів сім'ї.

«На сьогодні час у сфері будівництва не найкращий, як і не найкраща ситуація у сфері економіки загалом. Проблеми є, їх потрібно вирішувати. У нас, депутатів Львівської міської ради, є бажання їх вирішувати. Ми домовилися разом із громадськістю напрацьовувати програми для вирішення», - зазначив Олексій Різник.