×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія фінансів підтримала виділення коштів на розвиток Міської дитячої клінічної лікарні

На засіданні постійної комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали звернення КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» передбачити у бюджеті розвитку міста 8 млн грн на придбання сучасного медичного обладнання для цього закладу.

За ці кошти дитяча лікарня на вул. П. Орлика має намір оснастити сучасним обладнанням нещодавно реконструйоване за кошти міського бюджету реанімаційне відділення. Тут планують придбати дві наркозні станції, два апарати ШВЛ високого класу та слідкуючі монітори інфузомати.

Голова постійної комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Наталія Шелестак зазначила, що саме з цих питань і щодо подальшого розвитку Міської дитячої клінічної лікарні зверталася Наталія Ліпська – керівниця благодійного фонду «Крила надії», одна з відомих волонтерок України.

«Від часу запровадження громадського бюджету у нашому місті реалізовувалися проєкти, які стосувалися реконструкції реанімації новонароджених, хірургічних відділень у лікарнях. Тепер ми виділятимемо гроші з бюджету на такі важливі проєкти, від яких залежить життя дитини», - зазначила очільниця бюджетної комісії.

Для чого необхідне високотехнологічне обладнання у закладі, розповів головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова Дмитро Квіт.

«У нашій лікарні проводиться понад 4 тисячі операції дітям, з них біля 100 операцій – у новонароджених. Крім того, у нас працює єдина в Західному регіоні нейрохірургічна дитяча служба. Проведення операцій як у новонароджених, і в нейрохірургії потребують високоякісного технологічного забезпечення. Окрім нейрохірургічної служби, ми хочемо розвивати дитячу кардіохірургію. Зараз наших дітей оперують у Києві. Відтак у реанімаційному відділенні зроблено гарний ремонт, справді європейського рівня. Якщо оснастити лікарню відповідного рівня обладнанням, то у Західному регіоні не буде рівних їй щодо надання медичної допомоги найменшим громадянам», - зазначив Дмитро Квіт.

Також це звернення розглядатиме профільна депутатська комісія – охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради. Кінцеве рішення прийматимуть депутати на пленарному засіданні ЛМР.