×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інвентаризація майна, наповнення бюджету від оренди приміщень та їх продажу, - з комісії комунального майна

Сьогодні, 13 січня, депутатська комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища ЛМР провела своє перше засідання.

Розпочинаючи засідання, голова комісії Сергій Івах зазначив, що робота депутатської комісії буде спрямована на впорядкування комунального майна Львівської міської територіальної громади та наповнення бюджету від оренди приміщень.

«Ми націлені на послідовну, конструктивну роботу. Я глибоко переконаний, що за цим столом не має бути жодної політики. Найосновніше, в центрі прийняття всіх наших рішень має бути – людина».

Серед завдань комісії – інвентаризація майна, наповнення бюджету від оренди приміщень та їх продажу. «Також нашим завданням є забезпечення приміщеннями підрозділів комунальних підприємств, дитячих садочків, соціального захисту для надання якісних послуг».

За словами Сергія Іваха, члени комісії напрацьовують положення про комісію, щоб вибудувати дорожню карту роботи на наступні п’ять років.

«Крім цього, будемо працювати над положенням щодо надання об’єктів в оренду та суборенду згідно з новим законодавством».  

Під час засідання комісія розглянула і підтримала низку ухвал. Зокрема, «Про виключення з Переліку першого типу нежитлових приміщень на вул. С.Кушевича, 1». Як повідомила начальниця управління комунального майна Інна Свистун, в управління на розгляд надійшло звернення міського Палацу культури ім. Г.Хоткевича щодо використання цих приміщень для власних потреб площею 46,3 кв.м. А також - звернення від «5-ї міської клінічної лікарні»  на вул. Є. Коновальця, 20 щодо використання приміщення площею 18,3 кв.м. для медичної допомоги хворим на ковід.

Серед іншого, депутати одноголосно підтримали проєкти ухвал про надання управлінню соціального захисту для службових потреб в оренду нежитлових приміщень на пл. С.Яворського, 2 загальною площею 45,3 кв. м. Також приміщення першого поверху загальною площею 115, 9 кв.м. нададуть в оренду комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району м. Львова на вул. І. Пулюя, 16.

Крім цього, члени комісії підтримали передачу в оренду приміщення установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Залізничного району м. Львова на вул. С. Петлюри, 36;  Львівському міському координаційно-медичному центру "Галицьке-юнацтво"  на вул. Замкненій, 9; Львівському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на вул. Б. Грінченка, 4.