×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові і надалі планують реалізовувати Програму перспективного розвитку промислових зон міста

12 січня на засіданні постійної комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини Львівської міської ради, яку очолює депутатка ЛМР Оксана Динік, депутати прийняли рішення продовжити дію Програми перспективного розвитку промислових зон.

Ця програма передбачає внести мораторій на зміни функціонального використання території з промисловості на будь-яку іншу: у промислових зонах «Сигнівка», «Рясне» та «Рясне-2»– терміном на 25 років, у промисловій зоні території у районі вул. Зеленої, вул. М. Пимоненка, вул. Д. Січинського – терміном на 15 років.

Відповідно до цієї програми, передбачається за кошти міського бюджету облаштовувати чи модернізовувати інженерне забезпечення цих промислових зон, а також модернізовувати транспортні шляхи у промислових зонах тощо.

Для прикладу, у промзоні «Рясне-2» планується встановити стаціонарні пункти контролю атмосферного повітря на межі санітарних зон промислової зони з врахуванням зони вітрів та видів небезпечних речовин, які утворюються на території промислової зони. Тут також мають намір облаштувати зелені зони відпочинку та дозвілля для працівників промислових підприємств, зокрема,  сквери, ігрові та спортивні майданчики.

За інформацією директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, ця програма сформована на основі звернень підприємців, які вже працюють на території цих промислових зон.

Депутати підтримали програму, зважаючи на її важливість, адже вона полягає у підвищенні інвестиційної привабливості промислових територій м. Львова.

За пропозицією депутата, який зголосився працювати у складі цієї комісії, Ореста Печенка, у майбутньому до цієї програми додаватимуть й інші промислові зони м. Львова. Також депутати запропонували до програми внести ще дві пропозиції – модернізацію вулиці Бескидської і вулиці Земельної - Богдана Хмельницького.

Депутати також мають намір зробити виїзди на території промислових зон, щоб краще познайомитися із ними.