×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді розглянули проєкт Програми забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, які потребують паліативної допомоги

З ініціативи депутатів Львівської міської ради, зокрема, Олени Пасевич,  на спільному засіданні комісії охорони здоров'я та соціального захисту і комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради обговорили технології та механізм забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, які потребують паліативної допомоги.

Як розповіла ініціаторка розгляду цього питання депутатка ЛМР Олена Пасевич, таке харчування – дороговартісне і розробляється для кожної дитини персонально.  Зараз харчування таких дітей організовує благодійний фонд «Крила надії». Окрім того, як поінформував начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин, для забезпечення такого харчування (вартість на місяць якого становить близько 300 євро) батьки дітей зверталися за матеріальною допомогою до Львівської міської ради.

Зараз, як зазначив Ігор Кобрин, управління соціального захисту напрацювало проєкт Програми забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, які потребують паліативної допомоги. Відповідно до цього проєкту, передбачається виділення з міського бюджету у вигляді матеріальної допомоги щомісячно по 10 тис грн батькам дітей, які потребують такого харчування. За пропозицією депутатів, у проєкті програми слід врахувати механізм контролю за цільовим використанням коштів, які будуть виділятися.

Проєкт програми депутати розглянуть на засіданні комісії, а потім винесуть його для затвердження на найближче пленарне засідання Львівської міської ради.