×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Очисні споруди у Львові модернізують за фінансової допомоги Європейського банку реконструкції та розвитку

На позачерговому пленарному засіданні Львівської міської ради 46 депутатів підтримали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладену між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал», з метою реалізації проєкту модернізації та реконструкції каналізаційних очисних споруд у м. Львові.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, прийняття цієї ухвали дасть змогу продовжити реалізацію інфраструктурних проєктів.

Депутатка Львівської міської ради, голова бюджетної комісії Вікторія Довжик наголосила, що це надзвичайно важливий і потрібний проєкт для Львова. Тим паче, що це інвестиції в інфраструктуру міста на вигідних умовах.

«Львів’яни мають право на чисту воду і екологічну безпеку, і сьогоднішнім голосуванням депутати це підтвердили», - зазначила Вікторія Довжик.  

Довідково. Львівська міська рада співпрацює з ЄБРР  з 2016 року з реалізації проєкту використання біогазу у м.Львові, реконструкції очисних споруджень та будівництва  станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу. Загалом міськрада має отримати на цей проєкт 38 млн євро кредиту і грантів, натомість повертатиме 36,8 млн євро.