×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Галина Слічна поінформувала депутатів про поточну інформацію в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові

17 березня на позачерговому пленарному засіданні Львівської міської ради депутати заслухали інформацію щодо прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у м. Львові.

Керівник штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у м. Львові Галина Слічна повідомила, що у Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 14 осіб, двоє з них - діти. У всіх них є епіданамнез, але не встановлена хвороба. Двом особам, в яких термін хвороби становить 5 днів було проведено експрес-тести, антитіла – не виявлені.

З 12 березня закрито всі освітні заклади, з 16 березня всі працівники освіти перебувають вдома. Відпрацювання навчального матеріалу відбувається за допомогою технологій електронного навчання. Запроваджується робота на платформі гугл-клас з метою уніфікованого підходу до організації освітнього процесу у всіх школах міста.

«Ми прийняли рішення рекомендувати всім працедавцям у зв’язку з зупиненням освітнього процесу організувати батькам неповнолітніх дітей роботу у дистанційному режимі. Працює цілодобово гаряча лінія міста, консультування проводить медичний працівник. Підготовлено інформаційні матеріали, які розміщено в житлових будинках, ведеться окрема сторінка у фб і телеграмі, чат-бот. Зараз запускаються анкети для охочих стати волонтером. Для комунальних перевізників закуплено засоби індивідуального захисту, проводиться обов’язкова дезінфекція».

За словами Галини Слічної, підготовлено звернення до мешканців міста Львова, щоб вони долучались до миття сходових майданчиків біля своїх квартир.

«На позачерговому засіданні ТБНС прийняли рішення виділити 200 тис грн Галицькій адміністрації для закупівлі 4 апаратів високого тиску. Проводиться щоденний обдзвін літніх людей, проводимо доставку харчів. Проте на цей час тест-системи відсутні у всіх містах України, тому усі аналізи передаються в Київ. Швейні підприємства міста перепрофільовуються і починають шити протиепідемічні костюми».

На вчорашньому засіданні міської комісії ТЕБ та НС прийнято рішення призупинити діяльність таких об'єктів:

  • заклади громадського харчування, але їм дозволяється організуовувати онлайн-доставку. І для цих закладів ми розробили окремий протокол, як це має бути організовано.
  • Ми закрили Торгово-розважальні центри. Але в таких як Форум, Вікторія Гарденс та інші ми дозволили, що в них працювали продуктові магазини, аптеки, зоомагазини, магазини з побутовою хімією і спеціалізовані магазини дитячого харчування.
  • Заклади побутового обслуговування та сфери послуг (за винятком он-лайн послуг).
  • Заклади, які надають косметологічні, перукарські, масажні та спа-послуги.
  • Коворкінгові зони (за винятком кол-центрів)
  • Речові ринків, магазинів та торгових центрів промислових товарів.