×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рада підтримала е-петицію «Проведення каналізаційної мережі та капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Є. Чикаленка, Г. Нарбута, Диктової, І. Фещенка-Чопівського, Холодної»

5 березня на пленарному засіданні депутати підтримали електронну петицію «Проведення каналізаційної мережі та капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Є. Чикаленка, Г. Нарбута, Диктової, І. Фещенка-Чопівського, Холодної». Відповідно до петиції, на зазначених вулицях мають провести каналізаційну мережу і ремонт дороги.

Депутатка ЛМР Ірина Оршак зазначила, що ще у 2016 році внесла ці вулиці до Програми модернізації водопровідно-каналізаційного господарства до 2020 року. «За моїми зверненнями були розроблені ПКД на проведення робіт. Відтак виникла ідея подати петицію, щоб нагадати, що це вкрай важлива ситуація і дороги є у занедбаному стані».  

03 грудня 2019 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою «Проведення каналізаційної мережі та капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Є. Чикаленка, Г. Нарбута, Диктової, І. Фещенка-Чопівського, Холодної». Автором петиції є Оршак Микола Андрійович.

Як йдеться у петиції, «Відповідно до Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства м. Львова на 2016-2020 рр. передбачено каналізування вулиць Є. Чикаленка, Диктової, І. Фещенка-Чопівського, Винниці, Холодної, Брюховицької та ряд інших вулиць. По перелічених вулицях готові ПКД на проведення каналізування, проекти пройшли експертизу та готові до виконання. Однак, кілька років поспіль не передбачаються відповідні кошти для проведення робіт».

При визначені відповідального виконавчого органу Львівської міської ради за розробку дорожньої карти реалізації петиції було взято до уваги п. 4 ст. 1 розділу VI Положення про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради, затвердженого ухвалою Львівської міської ради № 777 від 14 липня 2016 року, відповідно до якого організація роботи щодо поліпшення основних критеріїв оцінки ефективності роботи виконавчих органів у сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури покладається на департамент житлового господарства та інфраструктури.