×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У раді запровадили посади Омбудсмена з прав людей з інвалідністю та Бізнес-омбудсмена

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу про внесення змін у структуру Львівської міської ради посади. За цю ухвалу з другої спроби проголосували 35 депутатів.

Відповідно до ухвали, у Львівській міській раді запровадять посади Омбудсмена Львівської міської ради з прав людей з інвалідністю, заступника міського голови та Бізнес-омбудсмена Львівської міської ради, заступника міського голови.

Розроблено відповідні положення про те, що входить у коло повноважень цих посадових осіб.

Омбудсмен Львівської міської ради з прав людей з інвалідністю, заступник міського голови займатиметься соціальною захищеністю осіб з інвалідністю у м. Львові і гарантування їм рівних зі всіма іншими громадянами можливостей для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створенню необхідних умов, які дають можливість особам з інвалідністю ефективно реалізувати права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

Бізнес-омбудсмен Львівської міської ради  сприятиме підтримці та розвитку підприємництва та координації роботи підприємців. Під час сесії депутати підтримали на цю посаду Сергія Кіраля. Депутати, зокрема, Роман Федишин, наголосив на професійності цієї кандидатури.

Окрім того, з ініціативи депутатів Любомира Босаневича та Андрія Карбовника розпочато дискусії щодо введення у Львівській міській раді  ще однієї посади – Омбудсмена з питань учасників бойових дій.

Надія Гербовка.

13.02.2020.