×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати підтримали дві місцеві ініціативи щодо ремонту огорож на території дошкільних закладів Львова

Одразу дві місцеві ініціативи підтримали депутати на пленарному засіданні Львівської міської ради, віддавши за них відповідно 39 і 41 голос.

Перша місцева ініціатива «Про проведення капітального ремонту огорожі на території закладу дошкільної освіти № 1 на вул. Олени Степанівни 48-а» була зареєстрована у Центрі надання адміністративних послуг 30 листопада 2019 року.

За словами автора місцевої ініціативи Андрія Козицького, огорожа навколо закладу дошкільної освіти перебуває в аварійному стані: стовпці похилилися, обсипаються, що несе небезпеку для пересування по території вихованцям, батькам та працівникам закладу.

Друга місцева ініціатива «Про капітальний ремонт огорожі навколо ЗДО 154»  була зареєстрована у ЦНАПі 18 листопада 2019 року. Її авторка Марія Бреславська зазначає: «Огорожа закладу, встановлена ще під час відкриття садка у 1976 році, не може гарантувати безпечного перебування дітей на території, оскільки є старою, поламаною та поржавілою. Однак часткове латання не вирішує ситуації загалом. Тому зараз постала гостра необхідність в повній заміні огорожі, що надасть дітям можливість безпечно перебувати на території дошкільного закладу, батькам бути спокійними за безпеку своїх дітей, а також забезпечить естетичний вигляд території закладу».

Депутати доручили департаменту гуманітарної політики до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених місцевими ініціативами.

В обговоренні цього питання виступили депутати Любомир Босаневич, Григорій Козловський, Юлія Гвоздович, Андрій Шевців, Андрій Карбовник, Олег Сорочкін, Юрій Кужелюк. У своїх виступах депутати, зокрема, відзначали, що місцева ініціатива, під якою поставили свої підписи понад 500 мешканців, свідчить про те, що така проблема існує і потребує вирішення, тобто місцева ініціатива є своєрідним лакмусовим папірцем проблеми. Для вирішення піднятої проблеми депутат ЛМР Тарас Гупало запропонував доручити управлінню освіти підготувати список аварійних огорож у дошкільних закладах і подати їхній перелік щодо необхідності першочергового виконання робіт. Бо, за словами депутата, ми повинні подбати про ремонт огорож, адже це  – безпека наших дітей.

 Фото - ілюстративне.

Надія Гербовка.

23.01.2019.