×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звернення до Президента України, Кабміну та Верховної Ради України щодо так званої «формули Штайнмаєра»

Під час пленарного засідання депутати проголосували звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо так званої «формули Штайнмаєра». Згідно з текстом листа, місто вимагає, аби будь-які перемовини щодо досягнення миру в державі проводилися з врахуванням безпекових інтересів України і думки її захисників.

Депутатка Львівської міської ради Олена Пасевич, з нагоди Дня захисника України, подякувала всім, хто боронить державні кордони та оберігає українську незалежність, а опісля — передала право зачитати звернення до органів державної влади військовому лікареві, полковнику Збройних Сил України та депутату Львівської міської ради Тарасу Кльофі.

IMG_9930А.jpg

Нижче подаємо повний текст звернення.

"Ми, депутати Львівської міської ради, обурені ситуацією щодо реалізації Мінських домовленостей і підписанням так званої «формули Штайнмайєра».

Львів`яни від початку агресії Росії в Україні брали активну участь у захисті нашої держави, тому і зараз виявляють стійку позицію, яку ми як обрані представники громади підтримуємо і висловлюємо Вам як одностайну і категоричну у пошуку шляхів вирішення проблеми війни на Донбасі. Усі ми прагнемо миру. Але мир у будь-який спосіб – недопустимий!

Мир на основі формули, яка поставить знак рівності між героїчними захисниками цілісності держави, що віддали свої життя за Україну, та найманими бойовиками, що вбивали, катували і грабували мирне населення, є злочином проти громадян нашої країни, які «усі тепер президенти». Тому вимагаємо, щоб будь-які перемовини щодо досягнення миру проводилися з врахуванням безпекових інтересів нашої Держави і думки наших захисників Батьківщини.

Розуміємо, що домовленості передбачають взаємні поступки, але абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси у таких питаннях:

1. Відведення українських військ з облаштованих укріплень, відступ назад.

2. Проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю над цими територіями владою України.

3. Надання будь-якої форми особливого статусу цієї території, що буде суперечити чинній Конституції України та принципу територіальної цілісності та унітарності держави.

Джерелом влади в Україні є народ! Думка громади міста Львова висловлена!".