×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інформація щодо участі громадян у пленарному засіданні 10.10.2019

10 жовтня о 10.00 год. в актовій залі Шевченківської районної адміністрації розпочнеться пленарне засідання Львівської міської ради. Однією з форм участі громадян у місцевому самоврядуванні є присутність та виступи під час пленарних засідань.

Управління  «Секретаріат  ради»  інформує,  що  для виступу на  пленарному  засіданні  щодо  питань  порядку денного  подано 11 належним чином оформлених звернень, а  також 20 громадян повідомили про своє бажання бути присутніми на пленарному засіданні 10.10.2019 року.  Загалом, для гостей у сесійній залі є 30 місць. 

Додамо, всі охочі можуть переглянути онлайн-трансляцію пленарного засідання Львівської міської ради на Інформаційному порталі депутатів ЛМР www.lvivrada.gov.ua.

Довідка. Відповідно до статті 3 Регламенту Львівської міської ради 7-го скликання, затвердженого ухвалою міської ради від 17.03.2016 №260, першочергове право бути присутнім на пленарному засіданні надається:
- членам територіальної громади, на звернення яких на пленарному засіданні заплановано розгляд проектів актів індивідуальної дії;
- представникам суб’єктів, якими внесено місцеві ініціативи, або електронні петиції;
- членам територіальної громади, які повідомили управління «Секретаріат ради» про своє бажання бути присутніми на пленарному засідання не пізніше як за день до пленарного засідання.