×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати створили комунальну установу «Львівська система дослідників»

19 вересня на черговій сесії ЛМР прийняли ухвалу «Про створення комунальної установи “Львівська система дослідників“. За це рішення проголосували 45 депутатів.

Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик зазначила: «Ми багато говоримо про перемоги дітей на олімпіадах та конкурсах, але на цей час немає установи, яка б допомагала їм займатись науковою діяльністю, проводити досліди. Тому її створення є дуже важливим».

Депутатка Львівської міської ради Оксана Рубай розповіла: «Львівська система дослідників» передбачатиме те, що в галузі освіти буде сформована команда людей, яка працюватиме над грантовими заявками для того, щоб дати  цікаві проекти та гранти для наших учнів, які мають досягнення в науковій сфері – фізиці, хімії, біології, ІТ тощо».

За словами депутатки, на базі новоствореної комунальної установи будуть облаштовані сучасні лабораторії, де обдарованим дітям створять можливості для того, щоб вони могли і надалі здобувати високі місця на світових та європейських конкурсах.

Оксана Рубай переконана: «Створення установи є логічним продовженням програми, яка підтримує талановитих та обдарованих молодих науковців у м. Львові. Саме ця установа стане майданчиком для майбутніх науковців».

Фото ілюстративне.

Надія Гербовка.

19.09.2019.