×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати проголосували за внесення змін до Програми захисту інтересів учасників АТО/ООС

19 вересня на черговій сесії ЛМР депутати першочергово внесли зміни до  Програми, яка стосується захисту інтересів учасників АТО/ООС. За таке рішення проголосували 52 депутати.

Відтак депутати розглянули програму про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб».

Ці зміни напрацювала спеціально робоча група, створена розпорядженням міського голови. За словами директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлани Ткачук, основна зміна полягає у тому, що знято обмеження про надання матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС у розмірі 100 тис грн незалежно від того, чи отримували вони земельну ділянку під індивідуальне будівництво чи ні.

“Суть цієї програми у тому, що зняті обмеження, які існували раніше і насправді не завжди були справедливими. Раніше учасник АТО не міг отримати 100 тис грн, якщо він отримав земельну ділянку під індивідуальне житлове будівництво. Справа в тому, що учасники АТО мають різні земельні ділянки, далековіддалені від Львова, які важко використати, чи які надали їм благодійники, навіть не питаючи їхнього дозволу. Тому була створена робоча група при департаменті гуманітарної політики ЛМР, яка спілкувалася з активістами, враховувала попередні думки, які ми чули на засіданні комісії при наданні матеріальної допомоги.  Ми опрацювали цю ситуацію  і прийняли рішення внести зміни про зняття обмежень».

Надія Гербовка.

19.09.2019.