×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місто надасть можливість учасникам бойових дій отримати грошову компенсацію для придбання житла

Депутати під час пленарного засідання внесли зміни до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова.

Комплексна програма  діє у Львові із 2014 року. З метою цільового використання коштів, призначених для придбання житла учасникам бойових дій, пропонується доповнити перелік заходів та передбачити надання грошової компенсації на самостійне придбання житла деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Як повідомив керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, проектом ухвали доручено напрацювати проект порядку компенсації та винести його на розгляд виконавчого комітету.

Депутат Львівської міської ради, учасник АТО Ігор Вань, коментуючи, зазначив, що для розроблення порядку надання грошової компенсації для придбання житла буде сформовано спеціальну комісію. Надалі порядок має затвердити  виконком. «Зміни до ухвали допоможуть покращити житлові умови деяким категоріям осіб з числа учасників АТО /ООС, які не підпадають під дію державних та місцевих програм. На цей рік передбачено 5 млн грн.».

Додамо, що зазначеним Порядком передбачено надання грошової компенсації на придбання житла особам з інвалідністю внаслідок війни 1 та 2 груп, членам сімей загиблих.

19.09.2019

Оксана Чухліб