×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Завершено прийом проектів на громадський бюджет 2019 – 2020 років

15 вересня завершився прийом проектів на громадський бюджет 2019 – 2020 років у м. Львові.

Начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Юрій Лукашевський повідомив, що цьогоріч подано 219 проектів на загальну суму більше 209 млн грн,  що на 60 проектів більше, ніж минулого року.

«Маємо суттєвий зріст активності. Насамперед, це вкотре показує довіру львів’ян до такого інструменту участі,  як громадський бюджет м. Львова,  а також реальність отримання фінансування і якість реалізації самих проектів», - наголосив Юрій Лукашевський.

Ці 219 поданих проектів пройдуть процедуру модерації на відповідність Положенню про громадський бюджет м. Львова. Далі всі проекти будуть скеровані до профільних управлінь на експертизу. У першу чергу буде проаналізовано, наскільки реалістичним є кошторис. Якщо все гаразд, то проекти будуть допущені до голосування, яке відбуватиметься від 1 до 15 листопада 2019 року. 

Заступник начальника управління «Секретаріат ради», начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка розповів про розподіл проектів, поданих цього року: 172 малих і 47 великих. «Ми бачимо, що вже є здорове співвідношення великих та малих проектів. Зареєстровано 203 авторів. Більшість із них – 110 осіб – це жінки, або 54 відсотків, і 42 відсотки, або 86 осіб – це чоловіки. Бачимо також, що залучені усі вікові категорії, маємо авторів віком і до 25 років, і також старших 65 років. Найбільш активною є категорія від 25 до 35 років», - поінформував Орест Файфурка.

«Навіть якщо проект відхилений, то в автора буде 7 днів для того, щоб внести необхідні зміни та виправлення і піти на подальший розгляд у профільному управлінні Львівської міської ради, який проаналізує проект і кошторис на предмет того, чи можливо його реалізувати впродовж року і за ту суму, яку пропонує автор», - зазначив Орест Файфурка. 

Додамо, що минулого року із 159 поданих проектів 137 успішно пройшли експертизу і були допущені до голосування.

Надія Гербовка.

16.09.2019.