×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати разом з чиновниками обговорили шляхи виходу з ситуації, в якій опинились ЛКП

На комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР депутати заслухали інформацію про стан готовності міста до зимового періоду.

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Ірина Маруняк, в місті активно готуються до опалювального сезону, проте є низка гострих проблем, які потребують термінового вирішення.

«Нещодавно ми виїжджали на ТЕЦ-1, дивились, як ремонтують третій і дев’ятий котли. Роботи йдуть повним ходом, по вул. Петлюри, 4А виділили кошти на заміну трьох котлів. До опалювального сезону плануємо їх замінити. Усі районні адміністрації подають нам інформацію що два тижні, яку ми аналізуємо на  комісії з підготовки до опалювального сезону. Зараз підписано 55 актів, також проводиться повірка лічильників, 20-30% лічильників уже поставлено і опломбовано».

Ірина Маруняк розповіла, що цього року замінено 2,8 км інженерних мереж.  «Це не є стільки, скільки би хотілось, але там, де були складні ділянки, ми їх замінили. Крім того, встановлюємо зараз ІТП (індивідуальні теплові пункти), це спільний проект, який фінансується ЄБРР. Компанія з Литви займається цим питанням. До кінця року планували встановити 165 ІТП. Проте, є мало людей, залучених литовською компанією, тому поки темпи не надто швидкі. Домовились про пришвидшення процесу і про те, що 76 ІТП встановлять до опалювального сезону».

На цей час міські шляхово-ремонтні підприємства мають 135 одиниць техніки, закуплено 5 нових МАЗів,  тракторці. Закуплено піскосуміш на листопад, грудень, а на січень потрібно буде закупити. В Галицькому районі вирішено продовжити практику посипання хідників реагентами.

«Що стосується фінансової сторони, тобто зарплати та електроенергії, ситуація є непроста. НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) не підвищує тарифи і не коригує. Ми подавали пропозицію з підвищення зарплати до 11 тис 500 грн. Зараз зарплата середня у «Львівводоканалі» складає 7тис 700 грн, НКРЕКП погодила 8 тис 900 грн. Також є питання транспортування електроенергії, за це водоканал має щомісячно сплачувати 3 млн 800 грн. Ці кошти не закладені в тарифі».

Зі слів Ірини Маруняк, у «Львівтеплоенерго» аналогічна ситуація - бракує грошей на зарплату, електроенергію.

«І якщо міська рада не допоможе, то складно буде увійти в опалювальний сезон,  зарплата людям не буде виплачена. До кінця року, якщо не буде коригування зарплати, нам потрібно на три важливі підприємства «Залізничтеплоенерго». «Львівводоканал» та «Львівтеплоенерго»  виплатити близько 155 млн грн. Якщо говорити про готовність до зими, то мережі водоканалу не готові в повній мірі, у зв’язку з тим, що в середньому ми маємо 10-13 витоків води. Люди працюють у будні і вихідні дні у важких умовах».

В.о. директора ЛКП «Залізничтеплоенерго» Віталій Камінський своєю чергою, повідомив, що проведено гідравлічні  випробування. Було виявлено 28 проривів, 27 з них уже ліквідовано.

Керівник ЛКП «Львівтеплоенерго» Валентин Вольський зазначив, що роботи йдуть за графіком, зокрема, завершується реконструкція котельні на вул. Таджицькій. «Але у нас будуть великі борги за матеріали, які ми взяли для роботи. За серпень ми заплатили тільки 80% заробітної плати».

В.о. Директора ЛКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович зазначив, що за останні роки підприємство перетворилось на дотаційне і не вистачає коштів на заплату та електроенергію, тож говорити про боротьбу з втратами води не доводиться.

«На водоканалі є три найважливіші проблеми: втрати води, енергомісткість підприємства та питання тарифу. У нас тариф 15 грн, а собівартість – 28 грн. Позиція національно комісії – не підвищувати тарифи, не залежно від того, яка фактичною є собівартість послуг. Ми провели переоцінку активів, це теж шлях до вирішення питання. Міжнародний аудит показав 7,2 млрд. грн. Якщо б ми могли завести 7,2 млрд грн в актив, тоді б амортизація була близько 500 млн грн. Тоді б питання вирішилось. Тариф тоді би склав 32 грн.

У нас є пропозиція, але для цього треба зробити політичне рішення. Необхідно в один момент усі активи передати місту по старій балансовій ціні. А потім місто могло б передати активи підприємству, але уже по ринковій ціні».

Заступник голови комісії інженерного господарства Віталій Свінціцький запропонував розібрати одну велику проблему на окремі складові і поступово вирішувати – системно і детально при максимальній співпраці підприємства з депутатами.

«Десятиліттями «водна» господарка Львова занепадала. Але ми не досягнемо жодного результату, якщо процес виведення її з кризи зведеться до епізодичних, точкових, але дуже дорогих оновлень. Це лише витягуватиме гроші із бюджету, але загалом не вирішить проблеми».

Водночас голова комісії інженерного господарства ЛМР Остап Доскіч, підсумовуючи, запропонував зробити протокольне доручення заступнику міського голови з проханням розписати фінансові потреби, щоб при перегляді бюджету передбачити кошти, а також підготувати відповідний проект ухвали.

«Оскільки ми не можемо впливати на політику Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, то мусимо шукати альтернативні рішення. Інакше, підприємство збанкрутує».  

 Оксана Чухліб

11.09.2019