×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З ініціативи мешканців відбулося слухання щодо спорудження багатоповерхівки на вул. Рівній, 19

9 вересня з ініціативи мешканців пройшло громадське слухання на тему «Будівництво багатоповерхового будинку з підземним паркінгом на вул. Рівній, 19».

Ініціаторка слухань Богдана Ліщишин розповіла про те, що до мешканців будинку на вул. Рівній, 15 звернулися представники забудовника, призначили зустріч.

«На зустрічі нас повідомили, що готові розглянути наші пропозиції на стадії погодження проекту будівництва. Ми у свою чергу провели збори кооперативу, на яких одноголосно прийняли рішення про те, що проти цієї забудови. На це є низка причин. По-перше, це поганий стан грунтів, по-друге, незадовільний стан комунікацій, і по-третє, будівля, яку хочуть звести, унеможливить проїзд автотранспорту вулицею, яка вже зараз є перевантажена. Після цього ми ініціювали громадське слухання».

У слуханні взяли участь мешканці не лише будинку на вул. Рівній, 15, а й сусідніх. На захід запрошували представників департаменту містобудування Львівської міської ради і забудовника, які не прийшли. 

Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Дзвенислава Челепіс поінформувала про те, що на адресу міської ради надійшов лист від власника земельної ділянки. У ньому він просить скасувати громадське слухання, зазначаючи, зокрема, що не має наміру проводити будівництво. Цей лист, за словами Дзвенислави Челепіс, буде прикріплено до протоколу слухання.

Під час слухань його учасники проголосували за те, щоб звернутися до Львівської міської ради, чи були звернення і чи видавалися будь-які дозвільні документи стосовно будівництва на вул. Рівній, 19. У  випадку, якщо такі були або будуть, мешканці пропонують, щоб відповідні органи ЛМР врахували їхню думку. Позиція мешканців - не допустити будівництва семиповерхового будинку з підземним паркінгом на ділянці площею 0,0832 га на вул. Рівній,19.  Вони висловилися проти, тому що у цьому районі - грунти з низькою несучою здатністю, а будинок на вул. Рівній, 15, суміжний із вказаною ділянкою, та будинок на вул. Рівній, 21, уже давали тріщини. Також мешканці вкажуть у протоколі, аби у ЛМР врахували протипожежні розриви, поганий стан підземних комунікацій та мереж тощо.

Також було утворено ініціативну групу для відстоювання позиції мешканців. До її складу увійшли голови кооперативів будинків, юристи.

За результатами слухання головуючий і секретар, яких обрали його учасники, підготують протокол і у п’ятиденний термін передадуть в управління «Секретаріат ради» ЛМР. Звідси його скерують міському голові, який визначить відповідальний виконавчий орган для його розгляду. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті Львівської міської ради, у розділі «Громадські слухання».