×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді окреслили напрямки подальшої співпраці із польським містом Намислув

12 серпня у Львівській міській раді відбулася зустріч із делегацією з польського міста Намислув, яку очолює заступник бургомістра Евеліна Монюшко-Чучвара. На зустрічі узгодили плани співпраці на наступні роки.

Під час зустрічі в.о. Секретаря ради, заступник начальника управління «Секретаріат ради», начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка ознайомив гостей з учасниками зустрічі зі сторони Львівської міської ради і зазначив, що радий вітати гостей, адже Львів активно розвиває співпрацю з різними польськими містами, зокрема, із містом- побратимом Вроцлавом.

На зустрічі з делегацією Намислувської міської ради також були присутні Ірина Оршак, голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР; Петро Качараба, начальник відділу зовнішніх зв’язків та правового забезпечення управління «Секретаріат ради»; Оксана Кулаковська, начальник відділу закордонної співпраці; Оксана Стельмах, начальник відділу менеджменту закладів культури; Світлана Норець, начальник відділу промоції ЛМР.

Заступник бургомістра Намислува Евеліна Монюшко-Чучвара розповіла, що уперше в нашому місті і зачарована ним, і готова приїжджати ще раз і ще раз.

Голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак розповіла: «Ми раді вітати наших друзів з польського міста Намислува. Уже 13 років Львів товаришує із містом Намислувом у культурній сфері. Зокрема, співпраця здійснюється між Центром творчості дітей та юнацтва Галичини і Намислувським центром творчості. Щороку наших діток запрошують до міста Намислува на концерти і відпочинки, щороку творчі діти з Намислува приїжджають також до нас на концерти і виступи».

Упродовж зустрічі відбулася цікава розмова, під час якої польські гості зазначили, що готові продовжувати і розвивати співпрацю зі Львовом. Вони розповіли, що Намислув має міста-побратими в Німеччині, Румунії, Угорщині, Чехії, а також українське місто Яремче.

За результатами зустрічі домовилися про подальший розвиток співпраці, зокрема, про обмін дитячими колективами Львова та Намислува.

 

Надія Гербовка.

12.08.2019.