×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У дитячій лікарні на вул. Орлика реалізували проект громадського бюджету із модернізації кисневої системи реанімації

У Львівській міській дитячій клінічній лікарні на вул. П. Орлика в рамках громадського бюджету модернізували кисневу систему для реанімації новонароджених.

Проект громадського бюджету переміг у 2018 році, його підтримали дві з половиною тисячі львів’ян. У рамках проекту для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Львівської міської дитячої клінічної лікарні було закуплено та встановлено 17 консолей лікувальних газів (стиснене повітря, вакуум та кисень) на суму 499 970 грн. Ці консолі дозволяють швидко та якісно надавати необхідну допомогу найменшим пацієнтам.

DSC_1778.JPG

Автор проекту Галина Коваленко розповіла, що працює у цьому відділені і бачить, що можна покращити. 

«Ми зрозуміли, що громадський бюджет працює, тому що попередньо зробили ремонт в дитячій операційній і вирішили також подати цей проект. У нас була застаріла система медичного газопостачання, яку ми використовували впродовж дванадцяти років. Для його підключення ми використовували гайкові ключі і це забирало багато часу. Сучасні консолі є значно безпечніші і набагато швидше нам вдається підключити дитину до апарату штучної вентиляції легень, на це йдуть тепер практично лічені секунди».   

Варто зазначити, що відділення не припиняло роботу ні на день в період заміни апаратури. Роботи здійснювались почергово у кожній палаті. Окрім цього, за кошти благодійників було зроблено косметичний ремонт відділення, а силами лікарні замінена підлога.