×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Триває обговорення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо і Жасминовою у м. Львові

17 липня відбулося громадське слухання проекту детального плану території, обмеженої вул. Зеленою, вул. Півколо, вул. Жасминовою у м. Львові.

Цей проект розроблений на підставі рішення виконавчого комітету ЛМР від 08.06.2018 № 614. Його замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником — Державний інститут проектування міст «Містопроект».

Головний архітектор проекту Петро Крупа представив його громадськості. На цій території площею 14 га передбачається комплексна реконструкція частини колишньої промислової території  в мікрорайон житлово-громадської забудови.

За словами Петра Крупи, для завершення планувальної структури кварталу передбачається будівництво нових житлово-офісних приміщень та дитячого дошкільного закладу, а також реконструкція малоцінної забудови під об’єкти комерційного призначення.

Зберігання автотранспорту заплановано як на відкритих стоянках, і на вільних територіях, що не забудовуються — на першу чергу,  так і в підземних паркінгах — на перспективу. На території ДПТ розташований існуючий багатоповерховий паркінг та запроектовано ще один багаторівневий паркінг.

Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс повідомила, що письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 5 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення.

Надія Гербовка.

18.07.2019.