×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський прозвітував про роботу комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища

Голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР Ігор Телішевський прозвітував про роботу комісії за 2018 рік.

Як йдеться в звіті, у 2018 році  комісія провела 32 засідання, на яких депутати розглянули 1 524 питань.

Зокрема, розглянули звернення від суб’єктів підприємницької діяльності, організацій та установ, релігійних громад, фізичних осіб та громадських організацій. Під час виїздів члени комісії  вивчали ситуації на місцях, вирішували спори та скарги мешканців на дії чи бездіяльність виконавчих органів. Також розглядали  питання капітального будівництва, земельних спорів, реконструкції та реставрації пам’яток архітектури.

За словами голови комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР Ігоря Телішевського: "Усі депутати активно працювали протягом року в комісії, а також були делеговані в інші тимчасові комісії, комітети, ради та робочі групи. Депутати комісії взяли активну участь у підготовці всіх регуляторних актів у сфері містобудування, формування повноцінного міського середовища, транспортних питань,  проблем паркування та  благоустрою. Натепер першочерговим є завдання зі збереження центральної історичної частини Львова, робота над тим, щоб більше коштів надавалось для збереження пам’яток архітектури, щоб не було таких випадків, які у нас трапляються, коли замість вікон є двері. Ми вважаємо ці питання пріоритетними і надалі  працюватимемо над їх вирішенням».

Детальніше.

Надія Гербовка.

11.07.2019.