×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати підтримали електронну петицію «Облаштування парку Архангела Михаїла»

Під час пленарного засіданння ЛМР депутати розглянули і підтримали електронну петицію «Облаштування парку Архангела Михаїла». За відповідну ухвалу проголосували 35 депутатів.

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський повідомив, що 3 травня 2019 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою “ Облаштування парку Архангела Михаїла“. Автором петиції є Юлія Брик. 21 червня 2019 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку.

У петиції, зокрема, зазначається: «Парк Архангела Михаїла від початку перебуває у занедбаному стані: відсутні пішохідні доріжки, лавочки, смітники, освітлення, дерева і кущі потребують розчистки і догляду, ставок страшенно забруднений. Парком страшно пройтися навіть у світлу пору доби. У зв’язку із появою навколо парку новобудов з’явилася гостра потреба у його облаштуванні для безпечного пересування та відпочинку. Парк захаращений, його не прибирають і потребує негайного широкого комплексу заходів з відновлення. Прохання прийняти рішення про якнайшвидше облаштування парку Архангела Михаїла для проведення дозвілля».

Депутати доручили департаменту містобудування до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.

Надія Гербовка.

11.07.2019.