×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Андрій Пундор: Минулий рік був плідним на розробку стратегічних документів у сфері економічного розвитку Львова

11 липня на засіданні ЛМР голова постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Андрій Пундор прозвітував про роботу комісії за минулий рік.

Андрій Пундор зазначив: «Одним із завдань комісії є розробка стратегічних документів в сфері економічного розвитку. Цей рік виявився плідним на таку роботу, і члени комісії активно були включені в діяльність. Зокрема, я був співрозробником Стратегії прориву, затвердженої минулого пленарного засідання; заступник голови комісії Максим Коляда є засновником Кластера освіти і креативності. Крім того, спільно з членами бюджетної комісії ЛМР та департаментом економічного розвитку ЛМР ми напрацювали інструменти для підтримки підприємців: маркетингові ваучери та відшкодування по кредитах».

За інформацією Андрія Пундора, члени комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва взяли участь у підготовці ухвал про надання пільг для великих промислових підприємств щодо оренди землі.

Андрій Пундор відзначив активну роботу, зокрема, cекретаря комісії Петра Адамика у налагодженні тісних взаємин з Китаєм та В'єтнамом «Це вилилось у прийняття делегацій та готовність одного з найбільших міст В'єтнаму стати містом-партнером Львова», - наголосив голова комісії.

Відповідно до повноважень, покладених на постійну комісію конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР, минулого року комісія провела 19 засідань, на яких розглянула 141 питання.

Детальніше

Надія Гербовка.

11.07.2019.