×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Замість занедбаної території – затишний сквер

Завдяки громадському бюджету м. Львова між вул. Віри, Надії, Любов, вул. І. Миколайчука та храмом УГКЦ, постав новий сквер. На реалізацію цього проекту з міського бюджету було виділено близько 500 тис. грн.

Автор проекту Олег Пижів розповів, що участь у громадському бюджеті дала можливість облагородити територію, яка до цього часу була у занедбаному стані, а громадський бюджет став початком і поштовхом до подальшого впорядкування території мікрорайону. «До цих робіт активно долучилися мешканці. Вони своїми силами розчищали територію, прибирали її, окультурювали. Для нас громадський бюджет – це співпраця мешканців, представників громади, депутата цього округу, Шевченківської районної адміністрації і управління екології», - зазначив автор проекту.

b_897_598_16777215_00_images_фото_3_сквер.JPG

У рамках проекту були виконані підготовчі роботи, під час яких вивезли сміття та демонтували залишки бетонних конструкцій, розташованих на території скверу. Далі проклали доріжки від кінцевої зупинки автобусного маршруту №46 до межі території храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, а також  сходовий маршрут навпроти будинку на вул. І. Миколайчука, 20, вздовж існуючої протоптаної стежки. Встановили лавки та урни для сміття, засіяли нові газони та висадили молоді дерева.

У результаті мешканці мікрорайону отримали чудове затишне місце для сімейного відпочинку. Громада у захваті від нового скверу. За словами Олега Пижіва, мешканці оцінили можливості та переваги громадського бюджету.

Детальніше.

Надія Гербовка.

08.07.2019.