×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Завершено прийом заявок на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» на 2019 рік

Цього року подано 135 проектів.

Заступник начальника відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Юлія Бойко зазначила: «Таку кількість отриманих проектів вважаємо успіхом, оскільки минулого року мали 89 поданих проектів.

Лідером за кількістю поданих заявок, як і попередні роки, є галузь «Культура», на яку подано 42 проекти. Популярними залишаються галузі «Соціальний захист» та «Освіта», на кожну з них подано понад 30 проектів. Приємно спостерігати приріст проектів за напрямками «Туризм», «Розвиток громадянського суспільства» та «Інформаційні технології та інновації».

Збільшення активності громадських та інших неприбуткових організацій є результатом промоційної кампанії, яка включала не лише традиційне  інформування. Цього року восени, в рамках Європейського тижня місцевої демократії у Львові, ми відвідували ВУЗи міста - Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський торговельно-економічний університет. На зустрічах зі студентами та молоддю розповідали про можливості покращення життя міста – в тому числі через написання проектів на конкурс «Зробимо Львів кращим». Те, що ми отримали «зворотній зв’язок» в кількості 135 проектів вважаю добрим результатом».

Наступним етапом конкурсу буде розподіл та передача проектів профільним управлінням Львівської міської ради, відповідно до заявлених авторами напрямків.

Рішення щодо переліку проектів-переможців та сум фінансування проектів прийматиме конкурсна комісія. Комісію очолює секретар ради або профільний заступник міського голови. Також до складу комісії входять директор профільного департаменту, начальник управління «Секретаріат ради», директор комунальної установи Інституту міста,  представники профільної депутатської комісії, представники відповідного профільного управління та профільної громадської ради.

Автори матимуть можливість представити свої проекти конкурсній комісії.

Перелік переможців у відповідних галузях та суми фінансування проектів затверджуються відповідним рішенням Виконавчого комітету Львівської міської ради. Після цього з переможцями буде укладено договори про співпрацю.

Додатково:

На конкурс соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» на 2019 рік подано 135 проектів у галузях:

  1. Культура – 42
  2. Туризм – 13
  3. Освіта – 30
  4. Соціальний захист – 32
  5. Розвиток громадянського суспільства – 9
  6. Інформаційні технології та інновації – 7
  7. Поводження з відходами – 2
  8. Охорона здоров’я – 0

 

Переглянути перелік поданих проектів на 2019 рік можна тут.