×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська міська рада надасть матеріальну допомогу матері полоненого українського моряка Андрія Оприска

4 грудня на засіданні  постійної комісії гуманітарної політики ЛМР депутати одноголосно погодили виділення з міського бюджету матеріальної допомоги  матері полоненого українського моряка Ользі Василівні Оприско.

Цю допомогу виплатять на підставі протокольного доручення сесії Львівської міської ради.

З ініціативою виплатити допомогу на сесії ЛМР виступив депутат Андрій Рікота. «В Андрія Оприска є мати, яка зараз не має годувальника. Тому пропоную підготувати проект рішення виконавчого комітету про надання з міського бюджету Львова субвенції для допомоги матері Андрія Оприска. Впевнений, що місто знайде можливість підтримати родину нашого моряка у такий час», – сказав депутат Андрій Рікота. На цю пропозицію міський голова Львова Андрій Садовий доручив департаменту фінансової політики визначити, яку суму із міського бюджету можна виділити матері Андрія Оприска.

Депутат ЛМР Олена Пасевич розповіла:  «Львівська міська рада послідовна у підтримці всіх військовослужбовців. Тому, зокрема, сьогодні перед Ратушею було піднято стяг ВМС України, як солідарність із нашими полоненими моряками. Ми розуміємо, що це не голослівні декларативні заходи. Сьогодні комісія проголосувала за виділення матеріальної допомоги моряка родом із Львівщини».

Нагадаємо, Андрій Оприско – родом з Миколаївського району Львівської області. Під час збройного нападу в Керченській протоці 25 листопада він перебував на борту артилерійського катера «Нікополь».