×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Зробимо Львів кращим: прийом проектів розпочато

Першого грудня стартував прийом проектів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» на 2019 рік.  Конкурс триває від 1 грудня до 25 грудня 2018 року.

Мета конкурсу – підтримка ідей громадських організацій для розвитку міста Львова у запропонованих сферах та надання матеріально-фінансової підтримки для їхньої реалізації.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію м. Львова, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ.

Галузеві напрямками конкурсу на 2019 рік: культура, туризм, освіта, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами, охорона здоров’я.

Переможці конкурсу отримають від Львівської міської ради гранти у розмірі від 20 тис. грн. до 100 тис. грн.

При відборі проектів конкурсна комісія звертатиме увагу на актуальність запропонованого проекту для громади м. Львова, доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси та інноваційність.

«Цього року, як і попереднього, заявки на участь у конкурсі приймаємо у спрощеному варіанті. Тобто для участі достатньо всього лише завантажити аплікаційну форму, заповнити її та подати на спеціально створену електронну скриньку 2019konkyrs@gmail.com, - розповіла заступник начальника відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Юлія Бойко.Запрошуємо нових учасників!  Ми відкриті до співпраці та реалізації нових креативних ідей. Також будемо раді співпраці з тими громадськими організаціями, які подали якісні проекти минулого року та  успішно реалізували свої ініціативи».

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл. Ринок, 1, каб. № 539, тел. 297−57−63, e-mail: 539lmr@gmail.com.

 

Детальніша інформація.